Regulamin

www.keramos.pl jest własnością firmy Keramos Gryt & Szczepańska s.c. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wzgórze 5.

www.keramos.pl nie jest sklepem internetowym.

Na naszej stronie znajduje się jedynie informacja o asortymencie naszych sklepów stacjonarnych. Dla ułatwienia istnieje również możliwość złożenia zamówienia przy pomocy katalogu produktów online . Klient może zamówić dowolne z zamieszczonych na stronie towarów, a następnie: odebrać samodzielnie w którymkolwiek z naszych sklepów, lub na jego życzenie wyślemy, albo dowieziemy własnym transportem. Dlatego nie jesteśmy w stanie wyliczyć automatycznie kosztów wysyłki, więc po tym jak otrzymamy zamówienie otrzymacie Państwo wycenę zamówienia, wraz z kosztami wysyłki.

Jako że Keramos Gryt&Szczepańska s.c. nie jest sklepem internetowym, formularz zamówienia dostępny na stronie www.keramos.pl jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Dane osobowe

  1. Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem www.keramos.pl jest Keramos Gryt & Szczepańska s.c.
  2. Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora, zbierane są w celu realizacji zamówienia.
  3. Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.
  4. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne
  6. Zebrane dane osobowe NIE SĄ PRZETWARZANE W CELACH MARKETINGOWYCH.

w dniach 17-31.08.2024 sklep w Warszawie nieczynny w związku z urlopem

od 1.07 - 31.08.2024 sklep w Bielsku-Białej nieczynny w soboty

W związku z dużą ilością zamówień czas realizacji może ulec wydłużeniu

X