O NAS

Sklepy z akcesoriami dla ceramików

Witamy na stronach Firmy KERAMOS, powstałej w 2001r. jako pierwsza na Polskim rynku. Posiadamy sklepy w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała oraz Gdynia.

Kompleksowe wyposażenie pracowni ceramicznych i zakładów przemysłowych to nasza specjalizacja.
Zaopatrujemy zakłady produkcyjne, instytucje i ośrodki badawcze w piece do obróbki cieplnej ceramiki, metali oraz szkła.

W naszych sklepach oferujemy wszystko co potrzebne do prowadzenia pracowni, a także hobbystycznego zajmowania się ceramiką artystyczną: piece do ceramiki, koła garncarskie, szkliwa, angoby, glinę, masy ceramiczne, formy, pigmenty, narzędzia i wiele, wiele innych.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, dowóz i serwis.

Nastawiliśmy się na sprzedaż bezpośrednią. Myślimy, że zakupy w sklepie ułatwiają wybór gliny, szkliwa czy narzędzi. Można zobaczyć wzorniki, można skorzystać z porady sprzedawcy.

Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami firmy LAC (piece do ceramiki) i firmy Nidec Shimpo (koła garncarskie) na terenie Polski.

Współpracujemy z firmami Pavek, Svida i Goerg-Schneider jako dostawcami mas ceramicznych oraz Terra Color, AS Keramik czy Crhak w zakresie szkliw ceramicznych i narzędzi.
Sprzedajemy również piece firmy Kittec ale wyłącznie takie modele, których nie produkuje LAC

[gs_logo title="no" order="ASC" mode="vertical" speed="1000" ticker="0"]

W dniach 30.05-2.06. 2024 sklepy Keramos nieczynne

X